HAMDİ SAVER SALONU'NA

12 0CAK GÜNÜ YILDIZ YAĞDI !
‘’2004’ÜN EN İYİLERİ’’ ANKETİMİZDE
KAZANANLAR ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

 

Kabataşlılar Derneği tarafından bu yıl 2. si yapılan ‘’2004 ‘ün En İyileri’’ anketimizde kazananların anı plaketlerini aldıkları ödül töreni 12 Ocak 2005 Çarşamba günü okulumuz Hamdi Saver salonunda yapıldı.
Hamdi Saver salonunun dolduran Kabataşlı öğrenciler, öğretmenler, Derneğimiz üyeleri ve Kabataş dostlarının yanı sıra kalabalık bir medya temsilcisi de töreni ilgi ile izlediler ve gazeteleri ile kanallarının haber bültenlerine taşıdılar.
Tören saati geldiğinde dallarında birinci olanların katılımı ile Hamdi Saver salonunu adeta bir Yıldız Yağmuruna tutulmuştu. Kimler yoktu ki? Tanınmış gazeteciler, yazarlar, spor adamları, medyanın en tanınmış kişileri ile temsilcileri Kabataşlılar ile beraber oldular, onlarla tanışıp, kendilerini seçenlere daha yakın olup teşekkür ettiler.
Edebiyat Öğretmenimiz Gülşen Yarlı’nın dörtlükleri eşliğinde yaptıkları sunumlara derneğimiz sosyal faaliyetler komitesi başkanı Nabi Cücük'te eşlik etti ve tek tek çağırdıkları seçilmiş kişilere yine davet ettikleri kişiler tarafından anı plaketlerini verdiler.
Günün açılışı hazırlık sınıfından bir öğrencinin klasik keman dinletisi ardından da dernek başkanımız İlhan Orhun’un konuşması ile yapıldı.
Sırası ile Hürriyet adına Doğan Hızlan’ın aldığı ödülü, Süleyman Seba özel ödülünü alan Senez Erzik, Can Dündar ve Ali Kırca takip ettiler. Can Dündar branşlarda kadın , erkek ayrımı yapılmamalı derken, onu Defne Samyeli ile Ali Kırca da destekler şekilde konuştular, aksini savunan Hopdedik Ayhan cümlesini ‘Kabataş erkektir erkek kalacaktır.’şeklinde bitirmiştir. Ali Kırca kendi adına, ATV adına ve Siyaset Meydanı adına üç ödüle birden sahip oldu. Ali Kırca’nın kendi ödülü Kabataş mezunu ATV haber Kameranı Hakan Gülle tarafından verildi. Defne Samyeli geliş sebebini Nabi Cücük’le yaptığı çok hissi
telefon konuşmasına bağladı. Acun ise mesleğe giriş öyküsünü anlatırken ilk günlerinde hakkında yazı yazan Can Dündar’a laf atınca o da yazdığı yazıyı anlatarak cevapladı.
Beyaz da biraz geç gelebilmesine rağmen büyük ilgi gördü. Anadolu Ateşi’nin ödülünü alanlar bir de sürpriz yaptılar, Türkü Yarışmasında finale kalan 2 aday birer türkü ile katıldılar. Uğur Dündar yayını olduğu için ancak tören bitiminde verilen yemeğe katılabildi.
Kazanan radyoların yapımcıları ve DJ'leri katılarak ödülünü alırken Avrupa Yakası ile Gülse Birsel çekimde oldukları için asistanları ile teşekkür mesajı göndermişlerdi.
Tören Kabataşlı olmaktan her zaman gurur duyan Hopdedik Ayhan’ın ‘Bana torpil mi yapıyorsunuz? Ama ne olursa olsun, torpil de yapsanız seneye yine ödülümü istiyorum’ espirileri ile son buldu
Aynı günün akşamı bütün kanallarda, ertesi gün de gazetelerde ödüllerini alanlar teşekkürlerini sözlü ve yazılı olarak yayınlayarak yaptılar. Böylece Kabataşlılar Derneği yılın ilk faaliyeti olan 2004 ün en iyileri anketi ve töreni ile KABATAŞ’IN SESİNİ DUYURMANIN BAŞARISINI BİR DAHA İSPAT ETMİŞ OLDULAR.
 

       
       
       
       
       
       
       
   
       

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...