EDUCATÜRK EĞİTİM FUARINA
 

OKULUMUZ VE DERNEĞİMİZ
ALDIKLARI DAVETLE KATILDI

 

Boyut Fuarcılık tarafından her yıl yapılmakta olan ve öğrenciler ile aileleri tarafından büyük ilgi gören EducaTURK  fuarı bu yılda Lütfü Kırdar Kongre Merkezinde 11-12-13 Şubat 2005 tarihlerinde yapıldı ve Kabataş Erkek Lisesi ile Kabataşlılar Derneği, fuarcılık şirketinin ücretsiz, davetlisi olarak katıldılar.

 

Türkiye’nin ilk ve en büyük fuarı olma özelliğine sahip EducaTURK fuarına yabancı üniversiteler, özel vakıf üniversiteleri, resmi üniversiteler ile çeşitli liseler, özel okullar, dershaneler, burs veren kurumlar katılarak olanaklarını sergileyip tanıtımda bulundular. Doğru ve kaliteli eğitim arayan veliler ile öğrenciler bu standları dolaşarak hem bilgi aldılar, hem de istikballeri için gerekli yolu çizmeye çalıştılar.

 

Kabataşlılar Derneği davetli olarak burs veren kurumlar standındaki yerini almıştı, fuar boyunca ilgilenenlere görevli arkadaşlarımız bilgi verdiler. Okulumuz ise davetli olarak katıldığı 24 metrekarelik özel standında  orta öğretimi bitirmek üzere olan lise adayı öğrenciler ile velilerinden büyük ilgi gördü. Tercihi Kabataş’tan yana yapan veliler şimdiden  çocuklarını nasıl yönlendireceklerini araştırıyorlardı. Fuarın sürprizi yeni müdürümüz sayın Recep Memiş’in de fuar standımızı ziyaret ederek verdiği güç ve destek oldu. 

 

       
       
       
       
       
       
       

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...