25 MARTTAKİ KIŞ YEMEĞİMİZDE PLAKET ALAN 81 MEZUNLARI

OKUMUZA BİLGİSAYAR VE PROJEKSİYON BAĞIŞLIYORLAR
 

Kabataşlılar Derneği’nin ,iki yıldır düzenlemiş olduğu Kış Yemeği iki yüzü aşkın seçkin davetlinin katılımıyla 25 Mart 2006,Cumartesi gecesi Feriye lokantasının lezzetli yemekleri, hoş sohbetlerimize eşlik eden ,fonda yemek müzikleri ,okulumuzun eşsiz atmosferi ile birbirinden farklı ama aynı yoğunlukta,güzel duygunun,aynı anda yaşandığı bir geceyle kutlandı.

Açılış kokteyli ile başlayan gecemizde birbiriyle hasret gideren 1981 mezunlarımız, 25.yıllarını doldurmuş olmalarının anlam ve önemini simgeleyen 25.Yıl Anı Plaketini almalarının heyecanı yaşarken ,bu yıl ilk defa 1967 yılı mezunlarımıza kadar,arzu eden mezunlarımız da plaketlerini ,çok değerli hocalarımızın elinden aldılar.

Sunuculuğunu Pınar Tuba Biçmen(1998) ve Nabi Cücük(1982) ‘ün üstlendiği gecenin açılış konuşmasını Kabataşlılar Derneği başkanımız Sayın İlhan Orhun ,okul müdürümüz Sayın Recep Memiş ve Kabataş Eğitim Vakfı Başkanı M. Erol Demirdöven yaptılar.

Konuşmaların ardından ,nam-ı değer Baba Sefer Hoca’mızın salonu inletircesine üçlü çektirmesiyle,yemeğe geçildi.Her masada , yılların hasreti,özlemi ve paylaşılmış onca anının yad edildiği,aradan geçmiş olan 25 yılın birkaç saate sığdırılmaya çalışıldığı sohbetler,kahkahalar ve müzik iç içeydi.

Feriye Sineması’ndan çıkarken ,bu gece genç ruhlu ağabeylerine içten bir ‘merhaba’ demek isteyen genç kardeşlerimiz, mikrofonu ellerine aldıklarında, eski-yeni, hiç fark ettirmeyen o heyecanı, o coşkusu, nasıl da insanın içini ürperten hoş bir duyuydu.

1981 ve diğer yıllardaki mezunlarımız, plaketlerini alırken; hala okumakta olan ve okuyacak olan genç kardeşlerinin daha da iyi koşullarda eğitimlerini sürdürmeleri için :
3 fen A Bir bilgisayar bir projeksiyon
3 fen B Bir bilgisayar
3 fen D Bir bilgisayar bir projeksiyon
3 fen E Bir bilgisayar bir projeksiyon
3 fen G Bir projeksiyon
3 fen H Bir projeksiyon bir bilgisayar
3 fen K Fizik laboratuarı için 5000ytl
81 mezunları hariç 14 KİŞİLİK GRUP Bir bilgisayar
AV Uğur POYRAZ Bir bilgisayar
Toplamda, 7 bilgisayar ,5 projeksiyon ve 5000ytl olmak üzere , okulumuza katkıda bulunurken,”işte,tam Kabataşlılara yakışır bir hareketti bu!” demekten kendimi alamadım doğrusu.

Gece,eşsiz bardak-dans show, oryantal - Kafkas show ve dans, müzik, hoş sohbetler eşliğinde sona ererken, herkesin yüzünde hoş bir gülümseme vardı.

Bu yemeğin düzenlenmesinde , emeği geçen Kabataşlılar Derneği yönetim kurulu üyelerine ve dernek çalışanlarımıza, (Genç-K.E.L) üniversiteli genç arkadaşlarımıza, 1981 mezunlarına ulaşmamızda büyük katkısı olan , başta Sezai Dedeoğlu olmak üzere tüm dönem arkadaşlarına teşekkür ederim.

Kabataşlı olmak bir ayrıcalıktır!

Bir sonraki yemekte tekrar görüşmek üzere… Sevgiyle ve dostça kalın…

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   
       

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...