ÖĞRETMENLERİMİZ İLE BURGAZADA’YA GİTTİK

 

Üç yıldan beri, yılın son öğretmenler toplantısı bitiminde yapmakta olduğumuz motor ile deniz gezimizi bu yıl 20 Haziran 2006 Salı günü Burgazada’ya yaptık. Kabataşlılar Derneği tarafından her yılın son öğretmenler toplantısı sonrasında motor ile yapılan deniz gezisinin 3.sünde önceki iki yılda gittiğimiz boğaz yerine bir değişiklik yaparak Salı günü saat 13.00 de okul sahilimize yanaşan motora binerek yaklaşık 1.5 saat süren yolculuktan sonra Burgazada’ya vardık.
Başta okul müdürümüz Recep Memiş ile müdür başyardımcısı Emeti Akanpınar, müdür yardımcısı Şemsettin Dana olmak üzere öğretmenlerimizin bazıları eşleri ve çocukları ile gezimize katıldılar. Ev sahipliğini de Dernek Başkanımız İlhan Orhun ile Başkan Yardımcısı Cevat Ongun ve Gençlik Komisyonu Başkanı Serdar Özuslu yaptılar. Neşeli bir seyahatten sonra vardığımız Burgazada da öğle yemeklerimizi de öğretmenler evinde yedik.
Akşam üstü saat 18.00 sıralarında yine motorla dönüş yolunu tuttuk. Yolda öğretmenlerimiz çalan müzikler eşliğinde coşarak şarkılar söyleyerek eğlendiler. Kadıköy’de oturanları Kadıköy sahiline bırakan motor okulun yolunu tuttu. İki ay sürecek yaz tatiline çıkan öğretmenlerimiz de vedalaşarak birbirlerinden ayrıldılar.

 

       
 
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...