SEZONUN SON “DOSTLAR KAHVESİ”Nİ 25 HAZİRAN PAZAR SABAHI İÇTİK

 

Her şeyin bir başlangıcı ve bir sonu olduğu gibi Kabataşlılar Derneği olarak 2 aylık yaz tatiline girdiğimiz 2005-2006 sezonunun son “Dostlar Kahvesi”ni de 25 Haziran 2006 Pazar sabahı yudumladık. Tatile gidenlerin çoğunlukta olması sebebiyle İstanbul’da kalan Kabataşlıların rağbet ettikleri sezonun son açık büfe sabah kahvaltımızda güneşli ve sıcak Pazar sabahında okul kantinimizin önünde ve Boğaz kıyısındaydık. Yine yönetim kurulu üyelerimiz tarafından organize edilen açık büfe kahvaltı soframızda bu sefer katılımcılarımızdan da bol miktarda yiyecek gelmişti. Özellikle gelenlerin ellerindeki börek tepsileri iştahımızı kabartıyordu. Emekli olan öğretmenlerimizden aileleri ile katılanlar olduğu gibi okul müdürümüz Recep Memiş de kahvaltının başından sonuna kadar bizimle beraberdi.
Müdürümüzü ilk defa spor giysiler içinde böylece görmüş olduk. Kültür Etkinliklerinin organizatörü gençlerimiz de 2. sınıftan 3. sınıfa geçmenin sevincini bizlerle paylaştılar. Gençlik Komisyonu üyelerimiz de hafta içinde okulu bitirerek “şehir planlamacısı” çıkan Serdar Özuslu’yu kutlamak üzere kahvaltıdaydılar. Başkanımız İlhan Orhun’un Çatalcadaki bahçesinden getirdiği kilolarca kiraz kahvaltıya ayrı bir renk kattı. 1985 mezunu dernek muhasebecimiz Engin Aydın da haftaya dünya evine gireceği Ayla Taşdemir’i Kabataşlılar
ile tanıştırmaya getirmişti. Kahvaltı sona erdiğinde Temmuz ve Ağustos aylarında tatil olacağı için bir arada olamayacağımıza üzülenler vedalaşırken, bir kısmı da dernek denetçimiz Altan Işıltan’ın nikahına yetişmek üzere yola çıkıyorlardı.

 

       
       
       
   
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...