YENİ BAYRAK DİREĞİMİZİN GÖNDERİNE

ŞANLI TÜRK BAYRAĞIMIZ TÖRENLE ÇEKİLDİ

 

Derneğimiz ve okulumuz 1966 yılı mezunlarının katkıları ile hazırlanan 24 metre boyundaki yeni bayrak direğimizin gönderine şanlı Türk bayrağımızın çekimi töreni 30 Ağustos Çarşamba günü saat 11:00'de okulumuz bahçesinde yapılmıştır.
Duygularımızın had safhaya ulaştığı bu coşkulu tören saygı duruşu, İstiklal Marşı'mızın hepbir ağızdan söylenmesi ve okul müdürümüz Recep MEMİŞ'in açış konuşması ile başladı.
Dernek başkanımız İlhan ORHUN'da Türk Bayrağımızın milletimiz için taşıdığı önem ve değere değinerek olayı gerçekleştiren 1966 yılı mezunu Kabataşlılara teşekkür etti.
Vakıf başkanımız Erol DEMİRDÖVEN'in de konuşmasından sonra 1966 mezunları adına Ender AKACAN ve Talip ÇOLAK konuşmalarında duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.
Törenimize katılan Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Ragıp ÜYE ve şube müdürleri, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürü Fahri İNCEÇELİKLİ, Baş Muavinimiz Emeti AKANPINAR, Müdür Yard. Şemsettin DANA, öğretmenlerimiz ve 1966 yılı mezunlarımız tören sonunda duygularını birbirleriyle paylaşarak okulumuzun açılış günü olan 18 Eylül Pazartesi günü buluşmak üzere ayrıldılar..

 

       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...