24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNܒNÜ
OKULDAKİ ÇALIŞAN VE EMEKLİ OLAN
ÖĞRETMENLERİMİZLE KUTLADIK

 

Bizleri yetiştiren, topluma yararlı birer fert olmamız için eğiten öğretmenlerimiz ile 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde beraberdik. Onları kutlayarak, senede bir gün de olsa gönüllerini alarak, verdiğimiz değeri göstermeye çalıştık, emekli olanlarla da tekrar okulumuzda buluşup ellerini öperek eski günlerden kalan anılarımızı tazeledik, onları hiçbir zaman unutmayacağımızı bir kez daha belirtmiş olduk.
Okulumuzdaki ilk tören saat 11.00 de Hamdi Saver salonunda çalışan 58 öğretmenimiz ile emekli olmuş öğretmenlerimizden ulaşabildiğimiz 70 inin katılımları ile başladı. Açılış ve saygı duruşu sonrasında emekli olan öğretmenler adına edebiyat öğretmenimiz Nilgün Usta ve çalışan öğretmenlerimiz adına da almanca öğretmenimiz Cengiz Ertan birer konuşma yaptılar.
Okul müdürümüz Recep Memiş’in bu yıl emekli olan Edebiyat Öğretmenlerimiz Nilgün Usta ve Fatma Özer, Biyoloji Öğretmenlerimiz Gülbahar Yılmaz ve Emine Yılmaz, Fizik Öğretmenimiz Esen Polat, Beden Eğitimi Öğretmenimiz Aysun Türkmenoğlu, Coğrafya Öğretmenimiz İpek Göksu ile İngilizce Öğretmenimiz Gülseren Yalçıntaş’a teşekkür ederek birer anı plaketi vermesinden sonra okunan şiirler ve canlandırmaları okul korosu ile orkestrasının konseri takip etti.
Emekli öğretmenlerimiz ile birlikte yenen yemek sonrasında da Okul Aile Birliği tarafından çalışan öğretmenlerimize bir resepsiyon verildi ve birer 100. Yıl armalı cüzdan hediye edilerek teşekkür edildi.
Aynı tören sırasında davet edilmiş olan ve okulumuzda birer sınıf yaptıran İlhan Orhun, Anıl Cansızoğlu, Cevdet Şişli, Bülent Aybey, Bekir Aybey, Emin Hitay, Ahmet Ahıskalıoğlu, Kemal Selçuker, Ayhan Aydal, Hakkı Güner ve Ahmet Çağlar’a da teşekkür plaketleri verilidi. Bu tören de kesilen pasta ile son buldu.

 
       
 
       
       
       
       
       
       
       
   
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...