OKULUMUZA YENİ KATILAN
HAZIRLIK SINIFI ÖĞRENCİLERİ
TÖRENLE ROZETLERİNİ TAKTI
 

Üç yıldan beri yapılmakta olan ve gelenek haline getirilen Hazırlık Sınıflarına Rozet Takma Töreni 26 Kasım 2008 Çarşamba günü Hamdi Saver salonunda velilerinin de katılımıyla Kabataşlılar Derneği’nin sponsorluğunda yapıldı.
Okul müdürümüz Recep Memiş’in açılış konuşması ile başlayan tören, rozet takılacak bir öğrenci ile vakıf onursal başkanımız Cahit Kocaömer ve Okul Aile Birliği başkanı Yıldız Akarsu’nun konuşmaları ile devam etti. Kabataşlılar Derneği başkanı Nabi Cücük yaptığı konuşması sonrasında 15 dakika kadar süren ve Kabataşlılar Derneği’nin Neler Yaptığını? anlatan ve dernek başkan yardımcısı Andaç Tulgarlar’ın hazırladığı bir sunum yapıldı ve velilerin alkışları ile son buldu.
Okul korosu ve orkestrasının konseri sonrasında sahneye davet edilen hazırlık sınıfları öğrencilerine protokoldeki davetliler, okul yöneticileri ve sınıf öğretmenleri tarafından Kabataş Erkek Lisesi rozetleri takıldı. Böylece okulumuza yeni giren genç arkadaşlarımızın Kabataşlılıkları tescil edilmiş oldu.
Tören sonrasında veliler çocuklarının sınıflarında ağırlanarak okudukları yerleri de tanımış oldular.

 
       
 
       
       
       
       
     
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...