BU AYIN ‘DOSTLAR KAHVESİ’Nİ
22 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ YAPTIK
 

Kabataşlılar Derneği olarak her ayın son Pazar günü yaptığımız ‘Dostlar Kahvesi’ adlı açık büfe kahvaltımızı bu ay da 22 Şubat 2009 tarihinde yaptık.
Şubat ayının eksik gün özelliği sebebiyle, ayın son pazar günü, ay sonundan 6 gün önce, yani bu ayki Dostlar Kahvesi daha öncekilere göre tenha,100 civarındaki katılımcı ile geçti.
Dostlar Kahvesi’nin açık büfesi her ay olduğu gibi dernek yönetim kurulu üyelerinin organizasyonu ile kurulmuş olup, son aylarda olduğu gibi katılımcılar da yanlarında getirdikleri ev yapımı veya satın aldıkları yiyecekler büfeye katkıda bulundular.
100. Yıl Anı Paramız da kahvaltı sırasında yine büyük ilgi gördü ve birçok katılımcı tarafından alındı. Havanın soğuk olmasına rağmen açık olması sebebiyle kahvaltıyı erken bitirenler sahile çıkarak temiz hava aldılar, içlerinden bazıları da oltalarını atarak şanslarını denediler.
Kahvaltıdan ayrılanlar, önümüzdeki Mart ayı son pazarının seçim günü olması yüzünden Dostlar Kahvesi’nin yapılamayacağını öğrenerek üzgün ayrıldılar

 
       
 
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...