KABATAŞLI ÖĞRENCİ KARDEŞLERİMİZ İLE
YÖNETMENİ KABATAŞ MEZUNU OLAN PLATO FİLM OKULU’NUN
TİYATROSUNA GİTTİK
 

12 Mart 2009 Perşembe günü akşamı Kabataşlılar Derneği olarak okulumuzda okuyan yatılı ve burslu öğrenci kardeşlerimiz ile birlikte Sinan Çetin’in Plato Film Okulu oyuncularının sahnelediği tiyatro oyununu seyretmeye gittik.
Okulumuzdan 2001 yılında mezun olan ve Plato Film okulunda rejisörlük yapan Mehmet Selçuk Bilge bir süre önce derneğimizi arayarak Kabataşlıları oynadıkları tiyatroya davet etmişti. Mehmet Selçuk Bilge’nin ifadesine göre Sinan Çetin’in diğer yapımları olan ‘Avrupa Yakası’ kadar kaliteli, ‘Komedi Dükkânı’ kadar eğlenceli olan ‘Beni Düşünmemiz Gerek’ adlı komedi oyunu biz de seyretmeye gittik.
Kabataşlılar Derneği yönetim Kurulu üyeleri ile okul müdür başyardımcımız Emeti Akanpınar yönetiminde yatılı ve derneğimizden burs alan öğrenci kardeşlerimizle birlikte servis minibüslerimize binerek Plato Film Okulu’nun tiyatro oyununun sergilendiği salona gittik. Sadece biz Kabataşlılara ayrılan salonda hep birlikte komedi olan oyunu katıla katıla gülerek seyrettik.
Plato Film Okulu öğrencilerinin kendi yazdıkları ve oynadıkları komedi de 12 kişi rol almakta olup 2001 mezunumuz Mehmet Selçuk Bilge de rejide yer alıyor.
Oyunun sonunda alkışlar arasında, Kabataşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nabi Cücük derneğimiz adına başrol oyuncusu İdil Arkut Malhan’a çiçek, Mehmet Selçuk Bilge’ye de bir anı plaketi verdi.
Gece yağan sağanak yağmur altında öğrenci kardeşlerimizin servis minibüslerine koşmaları ile son buldu.

 
       
 
       
       
       
 
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...