NİSAN AYI ‘DOSTLAR KAHVESİ’Nİ 2 AYLIK ARADAN
SONRA 26 NİSAN 2009 PAZAR SABAHI YAPTIK

 

Kabataşlılar Derneği tarafından her ayın son Pazar günü yapılması bir gelenek haline gelmiş olan ‘Dostlar Kahvesi’ Mart ayında yerel seçimler yüzünden yapılamadığından 2 aylık bir aradan sonra 26 Nisan 2009 Pazar sabahı yapıldı.
Sabahın erken saatlerinde dernek yönetim kurulu üyeleri her ay olduğu gibi Kantin mutfağına girerek kahvaltılıkları hazırlayarak saat 11.00 de açık büfeyi katılımcılara sundular. Açık büfeye katılanlar da yanlarında getirdikleri börek, kek, bisküvi gibi yiyecekler ile sofraya katkıda bulunarak masayı daha da zenginleştirdiler. Hep beraber yiyecekler yenildi, çaylar içildi, kısa sürede masalardaki yiyecekler tüketilerek günün keyfi çıkartıldı.
Bu seferki Dostlar Kahvesi’nde Kabataş Lisesi Eğitim Vakfı Mütevelliler Genel Kurulu’na katılmak üzere gelen Kabataşlı ağabeylerimiz de bizimle birlikte oldular.
Havanın güzel, rüzgarlı ama sıcak olması sebebiyle katılımcılar aileleri ve minik bebekleri ile okula giden çocuklarını yani gelecekteki Kabataşlı adaylarını da getirmişlerdi. Kahvaltı sonrasında katılanlar okulumuz sahilinde saatlerce güneş altında oturarak ‘Dostlar Kahvesi’ ile başlayan günlerinin keyfini çıkarttılar.

 
       
 
     
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...