KABATAŞ ERKEK LİSE’MİZİN 102. KURULUŞ YILINI KUTLADIK
 

Okulumuz Kabataş Erkek Lisesi’nin 102. kuruluş yıldönümünü 18 Şubat 2010 Perşembe günü Beşiktaş Meydanında yaptığımız bir törenle kutladık.
Saat 11.00 de başlayan tören de, Beşiktaş Meydanındaki Atatürk Anıtı önünde okulumuz mezunları, vakıf ve derneklerin üyeleri ile yönetim kurulu üyeleri ve temsilcileri, öğrenci kardeşlerimiz ve öğretmenlerimiz ile yöneticileri toplandık. Beşiktaş Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Eryılmaz, okulumuz mezunu ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile Beşiktaş Belediye Başkan yardımcıları törenimize katılımcı olarak bulundular.
Tören, Atatürk Anıtına çelenk konulması, şehitlerimiz anısına saygı duruşunda bulunulması ve ardından coşkuyla okunan İstiklal Marşımız ile başladı. Törende ilk konuşmayı yapan Okulumuz Müdürü Recep Memiş, günün anlamını belirterek, bu özel günü her sene 18 Şubat’ta kutlamaya devam ederek bir gelenek haline getirileceğini açıkladı. Daha sonra söz alan Kabataşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nabi Cücük, Kabataşlılar olarak Atamıza ve geleneklere bağlılığın mezunlar adına takipçisi olacağının iletti ve ardından katılımcılar ve öğrencilerle beraber and içerek konuşmasını tamamladı.
Okulumuz folklor ekibinin gösterisi ile tören çevreden toplanan Beşiktaşlıların alkışları arasında sona erdi. Tören çekilen anı fotoğrafları ile ölümsüzleştirildi.

FOTOĞRAFLAR

       
 
       
       
       
       
 
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...