15. NEHAR TÜBLEK KARİKATÜR YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİNDE EŞİ’NE 100. YIL ANI PARAMIZI HEDİYE ETTİK
 

6 Mart 2010 Cumartesi akşamı Karikatürcüler Derneği ile Beşiktaş Belediyesi’nin müşterek organizasyonu olarak yapılan Nehar Tüblek 15. Karikatür Yarışması ödül töreninde Kabataşlılar Derneği olarak eşi İhsan Tüblek’e 100. Yıl Anı Paramızı hediye ettik.
 

Okulumuz 1946 mezunu ağabeyimiz rahmetli Nehar Tüblek adına bu yıl yapılan 15. Karikatür Yarışması’nın konusu “komşular işe sıfır sorun” du ve ödül töreni de Akatlar Kültür Merkezi’nde yapıldı.
 

Adına her yıl yönetim kurulumuz tarafından “Yılın Karikatüristi Onur Ödülü” verilen Nehar Tüblek ağabeyimizin eşi Vakıf Mütevelli üyemiz Sn. İhsan Tüblek ile yine okulumuz 1969 mezunu yeğeni Sn. Nejat Gözen’in davetlisi olarak törene katıldık. Karikatürist Cihan Demirci’nin sunumu ile önce Beşiktaş Belediyesi, Karikatürcüler Derneği, Kabataş Eğitim Vakfı gibi kuruluşların adına verilen özel ödüllerden sonra Tüblek ailesinin özel ödülünü vermek üzere sahneye gelen İhsan Tüblek sunucu tarafından sürpriz olarak durdurularak sahneye Kabataşlılar Derneği yönetim kurulu başkanı Sn. Nabi Cücük davet edildi. Nabi Cücük de sahneye gelerek sertifikalı ve saf gümüşten yapılmış darphane tarafından basılan koleksiyon değeri olan 100. yıl Anı Paramızı İhsan Tüblek’e alkışlar arasında takdim etti. Tören verilen ödüller sonrası çekilen anı fotoğrafları ile sona erdi.

FOTOĞRAFLAR

 
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...