KABATAŞLILAR DERNEĞİ’NİN YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ÖĞRETMENLERİMİZLE TANIŞTI
 

8 Mart Pazartesi günü saat 16.00 da okulumuz Adnan Dinçer salonunda düzenlediğimiz organizasyonda, Kabataşlılar Derneği’nin yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri olarak öğretmenlerimizle hem tanıştık hem de onlara derneğimiz ve yaptıklarımız/yapacaklarımız hakkında bilgilerimizi sunduk.
 

Derneğimiz Yönetim kurulu başkan yardımcımız Sn. Tahsin Yılmaz da genel müdürlüğünü yaptığı TTnet tarafından temin edilen notebook ile dolma kalemleri günün anısı olarak öğretmenlerimize hediye etti.
 

Dünya Kadınlar Günü’ne rastlayan toplantıda önce bayan öğretmenlerimize sosyal etkinlikler komisyonumuzun sağladığı çiçekleri hediye ederek onları kutladık. Okul öğrencileri tarafından hazırlanan mini konser eşliğinde bir süre çaylarımızı içerken sohbetler ederek anı resimleri çektirdik. sonra Adnan Dinçer salonuna geçerek tanıtım toplantısına başladık.
 

Organizasyonun Adnan Dinçer Salonu’nda devam eden kısımda, Okul Müdürümüz Sn. Recep Memiş’in günün anlamını belirten konuşması ile yaptığı açılışın ardından Gülşen Yarlı öğretmenimizin sunumunda ikinci konuşmayı Kabataşlılar Derneği yönetim kurulu başkanı Sn. Nabi Cücük yaptı. Nabi Cücük de önce toplantının amacını ve derneğimizi tanıtan konuşmasının ardından yeni seçilen yönetim kurulu üyelerimizi kendilerini tanıtmak üzere toplu olarak sahneye davet etti. Yönetim Kurulu üyelerimiz de tek tek öğretmenlerimize kendilerini tanıttılar, bu sırada Derneğinizi tanıtan sunumumuz da büyük ekranda yer aldı.
 

Günün son konuşmacısı Dernek Başkan Yardımcımız okulumuz 1984 mezunu Sn. Tahsin Yılmaz da toplantıya kendisini okula ilk yazdıran emekli bir öğretmen olan amcasını da getirerek bir sürpriz yapmıştı. Tahsin Yılmaz da eğitim ve öğretmenlerimizin eğitimdeki yeri ve önemi konusunda yaptığı konuşmasını geleceğin teknolojisinin kullanımı ile ilgili kısa bir film sunumunun ardında organizasyon sona erdi.
 

Kabataşlılar Derneği’ni bu kadar yakından tanıdıkları için memnuniyetlerini ifade eden öğretmenlerimizin dilekleri ile günü noktalarken biz de öğretmenlerimizin hepsini bu ay sonu 28 Martta yapacağımız “Dostlar Kahvesi” ne davet ettik.

FOTOĞRAFLAR

       
 
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...