“MİNİATÜRK” PROJEMİZİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ 1976 MEZUNU EMİN HİTAY’I ZİYARET EDEREK “TEŞEKKÜR” ETTİK
 

Okulumuzun 100. yıl kutlama etkinlikleri kapsamında, Derneğimiz tarafından organize edilen, Kabataş Erkek Lisesi okul binalarımızın maketinin “Miniatürk” parkında yer alması projemizde, yaptığı bağışlarla projenin en büyük destekleyicisi olan okulumuz 1976 mezunu Sn. Emin Hitay’ı 10 Mart Çarşamba günü yaptığımız ziyaretle teşekkürlerimizi sunarak, plaketimizi verdik.

2 Haziran 2009 günü açılışını yaptığımız “Miniatürk’te Kabataş Binaları” törenine yurtdışında olduğu için katılamayan Sn. Emin Hitay’ı göreve başlayan yeni yönetim kurulu olarak ziyarette bulunup sıcak bir sohbet etme fırsatı yakaladık.

Hitay Yatırım Holding’deki bürosunda buluştuğumuz Sn. Emin Hitay’a Kabataşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nabi Cücük, Başkan Yardımcısı Ahmet Aytekin hocamız, yönetim kurulu üyelerimiz Öznur Horuzoğlu ve Yıldız Akarsu ile Suat Nazaroğlu ve Cevat Ongun olarak birlikte gittik.

Önce Miniatürk projesinin en büyük bağışcısı olarak teşekkür plaketimizi sunduğumuz Sn Emin Hitay’dan bu yıl 2 Haziran 2010 da 1. yıldönümünde Miniatürk’teki Kabataş Binaları başında buluşmak üzere söz aldık. Daha sonra işyerinde yer alan sanat eserleri koleksiyonunu gezdirerek bilgi veren Sn. Emin Hitay’a teşekkür ederek tekrar birlikte olabilmek dileğiyle ayrıldık.

FOTOĞRAFLAR

 
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...