AYIN “DOSTLAR KAHVESİ”Nİ YAPTIK
 

Kabataşlılar Derneği organizasyonu ile, her ayın son pazar günü yapılan ve sekiz yıldan beri devam ederek artık bir gelenek haline gelen “Dostlar Kahvesi” adlı açık büfe kahvaltımızı 28 Kasım 2010 Pazar günü gerçekleştirdik.
Sabahın erken saatlerinden itibaren mutfakta çalışmaya başlayan Kabataşlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, getirdikleri yiyecekleri servise hazırladılar. Katılımcılar da yanlarında getirdikleri yiyecekleri mutfağa teslim ederek açık büfeye katkıda bulundular.
Saat 11.00’de başlayan kahvaltımızda başta Okul Müdürümüz Sn. Uğur Açıkgöz ve eşi,1956 mezunları ağabeylerimiz olmak üzere bütün katılımcılar self servis için sıraya girdiler. Katılımcılar arasında 1988 liler, 1992 liler, 2001 ve 2003 mezunları çoğunlukta olmak üzere her yaştan Kabataşlı ile beraber olduk.
Havanın sıcak, güneşin pırıl pırıl oluşu ile, büfeden tabaklarını alan katılımcılar bahçeye çıktılar, sohbetlerine okulumuz bahçesinde devam ettiler… Kahvaltı sonrasında geçen ay olduğu gibi oltasını çıkaranlar şanslarını denemeye kalktılar ama maalesef hevesleri kursaklarında kaldı.
Kahvaltı sonrası 26 Aralık’ta yılın son “Dostlar Kahvesi”nde tekrar buluşma dileklerimizle okulumuz Kabataş’ımızdan ayrıldık.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...