“ROZET TAKMA TÖRENİ”NDE
GENÇ KABATAŞLILAR VE VELİLERİNE
DERNEĞİMİZİ TANITTIK
 


Orta öğrenimlerine Kabataş’ımızda devam hakkı kazanan hazırlık sınıfı öğrencileri Genç Kabataşlı kardeşlerimiz ve velilerine “Rozet Takma Töreni”nde yapılan bir sunumla Kabataşlılar Derneği’ni tanıttık.
1 Aralık 2010 Çarşamba günü yapılan törene 176 hazırlık sınıfı Kabataşlı kardeşimiz ve velileri katıldı.
Bu yıl ile dördüncüsü yapılmış olan “Rozet Takma Töreni”, Kabataşlılar Derneği sponsorluğunda gerçekleşiyor ve Kabataş birlik ve beraberliğini, “Kabataşlılık Ruhu”nu aşılamayı amaçlıyor.
Hamdi Saver Salonu’ndaki tören, saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı sonrasında Okul Müdürü’müz Sn. Uğur Açıkgöz ‘ün “Hoşgeldiniz” konuşması ile başladı. Son sınıf öğrencisi Burak Amil’in konuşmasını Okul Aile Birliği Başkanının konuşması izledi.
Sonrasında Kabataşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nabi Cücük barkovizyon eşliğinde derneğimizi tanıttı.
Konuşmasındaki “…Kabataşlılar Atatürk devrim ve ilkelerinden asla taviz vermez” şeklindeki sözleri velilerden çok büyük alkış aldı.
Sn. Nabi Cücük’ün, törende çekilen videonun ve 100. Yıl Belgeseli DVD’sinin velilere hediye edileceğini açıklaması da büyük ilgi gördü.
Okul Korosu ile Okul Orkestrası’nın kısa konseri sonrasında, hazırlık sınıfı öğrencileri Genç Kabataşlı kardeşlerimizin rozetleri öğretmenleri tarafından takıldı.
Kabataşlılar Derneği ve Kabataşlı abla ve ağabeyler olarak, hazırlık sınıfı öğrencilerimiz genç Kabataşlılar’a ;
“…hoşgeldiniz sevgili Kabataşlı Kardeşler’imiz” diyoruz…  

 

       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...