2010 YILI SON
“DOSTLAR KAHVESİ”
ÇOK NEŞELİ GEÇTİ
 


2002 yılından bu yana her ayın son pazar günü yapılmakta olan DOSTLAR KAHVESİ,
26 Aralık 2010 Pazar günü okulumuz yemekhanesinde gerçekleşti.
Bir Kabataşlılar Derneği etkinliği olan ve saat 11.00’de başlayan açık büfe kahvaltımıza, çok büyük bir ilgi vardı. Başta Vakıf Başkan’ımız olmak üzere, her yaştan Kabataşlı kardeşlerimiz, Kabataş dostları, öğretmenlerimiz, Okul Aile Birliği başkan ve üyeleri, öğrenci kardeşlerimizin aileleri ve misafirlerimiz ile hep beraberdik.
Yönetim Kurulu ve Dernek üyelerimizin getirdikleri kahvaltılıklara katılımcıların getirdikleri de eklenince; simitler, kekler, poğaçalar, börekler, pastalar, kaşar ve beyaz peynirler, domates, biber, salatalıklar, boza ve meyve sularından oluşan çok zengin bir menü oluştu. Yönetim Kurulu üyemiz sevgili Yıldız Akarsu da yine yaptı yapacağını! Evinde yapıp getirdiği “Kuş Üzümlü Sarıyer Böreği”, yeme şansını bulanlara, “…yok böyle bir şey” dedirtecek kadar nefisti. Ellerinize sağlık sevgili Yıldız Hanım kardeşimiz…
Günün olayı tabii ki tombala çekilişi idi. Bir yılbaşı geleneği olan tombala çekilişini, ilk olarak bizzat Nabi Cücük Başkan’ımız gerçekleştirdi. Sonra tüm katılımcılar tombala torbasından şans dağıttılar. Çeyrek, yarım ve tam biletler, birinci çinko, ikinci çinko ve tombala yapanlara gitti. Ayrıca Onur Aksoy kardeşimizin çalışmalarından olan ve çekiliş için armağan edilen üç Kabataş tablosu da tombala yapanlara verildi… Tüm şanslı kardeşlerimizin şanslarının daim olmasını diliyoruz.
Kabataş birlik ve beraberliğini amaçlayan ve hoş bir pazar geçirmemizi sağlayan Dostlar Kahvesi’nden neşeli ve mutlu bir şekilde ayrılırken, 2011 kahvaltılarında buluşmak üzere sözleştik.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...