REKOR KATILIM,
“GELENEKSEL KIŞ YEMEĞİ”MİZE SALON DEĞİŞTİRTTİ.

 

Kabataşlılar Derneği’nin her yıl Mart ayı içinde yaptığı “Geleneksel Kış Yemeği”ni bu sene 19 Mart 2011 Cumartesi gecesi Feriye Lokantası’nda rekor bir katılım ile yaptık.
Aynı gece yemek sırasında 1986 mezunlarının da “25. Mezuniyet Yılı Anı Plaketi” alacak olması katılımın rekor seviyeye ulaşmasına ve yemek için daha önceden ayrılmış olan sahildeki cam salondan törenin daha büyük oturma kapasiteli Hamdi Saver salonuna alınmasına sebep oldu.
Soğuk ve yağışlı bir İstanbul akşamı olmasına rağmen büyük ilgi gören yemekte, katılımcılar saat 19.00’dan itibaren “Hoş geldiniz Kokteyli” için fuayeyi doldurmaya başladılar. Uzun yıllar bir araya gelemeyenler birlikte olmanın keyfini yaşamaya başladılar.
Kış Yemeği’mize protokol olarak katılanlar arasında başta Okul Müdürümüz Sn. Uğur Açıkgöz ve eşi olmak üzere Müdür Baş Yardımcımız Sn. Emeti Akanpınar ve eşi, Vakıf Onursal Başkanımız Sn. Cahit Kocaömer, Vakıf Başkanımız Sn. Naci Karaağaç ile dernek eski başkanlarımız, Mezunlar Derneği Başkanı Sn. Ümit Pınaroba ve eşi ile Okul Aile Birliği Başkanımız yer aldılar.
Tabii Kabataşlıların unutulmaz emekli öğretmeni Sn Oktay Tuncer ile eşinin bizlerle olması 25 sene önce kendisinin okuttuğu eski öğrencilerini çok sevindirdi. Kabataş mezunu Sarıyer Belediye Başkanı Sn. Şükrü Genç bizzat, kendi gelemeyen Beşiktaş Belediye Başkanı Sn. İsmail Ünal’ın ise çiçeği bizlerle birlikteydi.
Yemek Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nabi Cücük’ün açılış konuşması ile başladı, onu müdürümüz ile Vakıf Onursal Başkanımızın konuşmaları takip etti. Son konuşmayı ise 1986 mezunları adına Sn. İhsan Tolga Akar yaptı.
Sunuculuğunu (Şekeroğlan lakaplı) 1981 mezunu Cüneyt Vural’ın üstlendiği yemek sırasında yapılan törenle de 1986 mezunları “25. Yıl Anı Plaket”lerine kavuştular.
Yenilen leziz yemekler, canlı müzik eşliğinde yapılan danslar, halaylar ve oyun havaları ile gece neşeli bir şekilde sona erdi.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...