GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İÇİN
AYVAT BENDİ’NDE PEDAL ÇEVİRDİK
 

Atamızın bizlere armağan ettiği Gençlik ve Spor Bayramını adına yakışır şekilde kutlamak için 21 Mayıs 2011 Cumartesi günü Belgrat Ormanı Ayvat Bendi parkurunda bisikletlerimiz ile pedal çevirdik.
Kabataşlılara her etkinlikte destek olan Beşiktaş Belediyesi’nin gönderdiği kamyonetlere bisikletlerimizi yükleyerek, bizler de yine belediyenin gönderdiği otobüsle ve öğrenci kardeşlerimizle birlikte sabah 9.00 da yola çıktık. Orman içindeki yolculuk sonrası kendi arabaları ile gelen mezunlarımız ile saat 10.00 da Ayvat Bendi’nde buluştuk.
Etkinliğimize destek ve emniyetimiz için Marmara Ambulans ekibi de Ayvat Bendi’ne gelmişti.
NCR Bilişim Sistemleri ve Göktürk Çobanpınar İçme Suları da sponsorumuz olarak bu etkinliğimizin temel ihtiyaç maddesi olan suları ile bizi bekliyorlardı.
Bisikletlerimizin son kontrollerini yaparak, kasklarımızı taktık, toplu anı fotoğrafı çektirerek pedallarımızı çevirmeye başladık.
Ağaçların zaman zaman doğal tünel yaptığı göl çevresindeki 8 kilometrelik toprak parkuru tamamlayan aktif, dinamik ve heyecanlı Kabataşlılar hızlarını alamayarak bir 8 km daha pedal çevirerek toplam 16 kilometre  tamamladılar.
Okulumuz öğretmenleri ile okul müdürümüzün de katılarak bizlere destek olduğu bu etkinlikte tatlı yorgunluğun ardından piknik yaparak okulumuzun hazırladığı kumanyaları çay eşliğinde yiyerek dinlendik.
Saat 14.30 gibi dönüş yoluna koyulurken herkes mutluluk ile soruyordu:
“Bir daha ne zaman yapacağız?”  

 

       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...