YAZ YEMEĞİMİZ SIRASINDA ÇOK
KEYİF ALDIK ÇOK DA EĞLENDİK
 

Geleneksel “Yaz Yemeğimiz 8 Haziran 2011 Çarşamba akşamı Feriye Lokantası’nın eşsiz boğaz manzarasında gerçekleştirilmiştir.
Yaklaşık 200 kişinin katılımıyla renklenen gece 19.30 da “Hoş Geldiniz Kokteyli” ile başladı ve Feriye Lokantası’nın leziz yemekleri, konuşmalar ve plaket töreni ile devam etti.
Sunuculuğunu 2003 mezunumuz Aras Mutlu’nun üstlendiği yaz yemeğinin müzik kısmını Pınar Tuba Karamızrak ın bize tanıştırarak kazandırdığı “Grup GAGA” yüklenmişti. Geceye büyük renk katarak yaptıkları müzik ile bizleri keyiflendirdiler. Pınar’ın eşi Kabataşlı damadımız Murat Karamızrak da erken saatlerde gelerek yaptığı salon süsleme çalışması ile çok güzel ve renkli bir ortam hazırlanmasına vesile oldu.
Yemek dernek başkanımız Nabi Cücük ve okul müdürümüz Uğur Açıkgöz’ün konuşmaları sonrasında başladı, Sosyal Komite başkanımız Yıldız Akarsu’nun Kabataş mezunu kızı Hilal Akarsu’nun hazırladığı Barkovizyon davetlilere büyük sürpriz oldu, duygulu anlar yaşattı.
Yemekte kurulu olan “Kabataş Hatırası” köşesi de büyük bir ilgi gördü, davetliler anı fotoğrafı çektirmek için adeta sıra kavgası yaptılar.
Merve Çevik ile Zeynep Pınar Kıran ise adeta birer joker gibi, her yere yetişmenin telaşı içindeydiler.
Anı Plaket törenine geçildiğinde 1971 mezunları Kabataşlılardan ulaşılabilen 68’i ödüllerini büyük bir mutlulukla aldılar. Daha sonra ödül heyecanı ile coşan delikanlılar ilerleyen saatlere kadar halaylar çekerek, marşlar söyleyerek gecenin keyifli geçmesinde büyük pay sahibi oldular.
Kendilerini müziğe kaptıran davetlilerin sesleri neredeyse Anadolu yakasından duyulacak gibiydi. Hüseyin ve Yıldız Akarsu çifti de bu koronun arasındaydı.
Gece sona erdiğinde herkesin özellikle geceyi hazırlayanların aklında tek bir şey vardı: Kabataşlılar Derneği aynı zamanda bir organizasyon firması gibidir. Bunu bu geceki yaz yemeği organizasyonu ile bir daha ispat etmiştir.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...