GURUR TABLOMUZ: 2010–2011 EĞİTİM YILINDA
BURS VERDİĞİMİZ 14 ÖĞRENCİMİZ TAKDİR,
22 ÖĞRENCİMİZ TEŞEKKÜR BELGESİ ALDI,
20’Sİ OKULUMUZDAN MEZUN OLDU,
8’İ ÜNİVERSİTE BİTİRİP, ÇALIŞMAYA BAŞLADIDerneğimiz burs komisyonu tarafından 2010–2011 eğitim yılında burs verilmesine karar verilen başarılı ama maddi durumları yetersiz okulumuzun 55 öğrencisi diğer arkadaşları gibi 17 Haziran 2011 günü eğitim yılını bitirmişlerdir.
Bu 55 öğrencimizin 14 tanesi TAKDİR BELGESİ, 22 tanesi TEŞEKKÜR BELGESİ alarak, diğer 19 öğrencimizde bütünlemeye kalmadan bir üst sınıfa geçmişlerdir. Burs verdiğimiz 55 öğrencinin 20’si okulumuzdan MEZUN OLARAK üniversite hayatına başlamıştır.
Geçmiş yıllarda okulumuzu derece ile bitirip derneğimizden başarı bursu alan 18 öğrencimize vermiş olduğumuz üniversite bursu devam etmekte olup bu öğrencilerimizden 8 tanesi ÖĞRENİMLERİNİ TAMAMLAYARAK çalışma hayatına başlamışlardır.
Mazisi yüz yılı geçmiş bir eğitim çınarı olan okulumuz ve öğrencilerinin bu başarı tablosu öncelikle tüm camiamızın ve KABATAŞLILAR DERNEĞİ’NİN HAKLI BİR GURUR VE ONUR TABLOSU’dur.
Burs çalışmalarımız süresince derneğimizden maddi yardımlarını eksik etmeyen Kabataş camiamıza ve Kabataş dostlarının bilgilerine durumu sunar, yeni eğitim yılında da yeni öğrencilerle bu mutluluğu paylaşmaya sizleri beklediğimizi saygı ile arz ederiz.

KABATAŞLILAR DERNEĞİ

 

 

 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...