HAZIRLIK SINIFLARININ KABATAŞLILAR
DERNEĞİ’NİN SPONSORLUĞUNDA
“ROZET TAKMA TÖRENİ” YAPILDI

Okulumuza 2011-2012 eğitim sezonunda katılan hazırlık sınıfı öğrencilerinin geleneksel rozet takma töreni 19.10.2011 Çarşamba günü yapıldı.
Kabataşlılar Derneği’nin sponsorluğunda Hamdi Saver salonunda yapılan törende aramıza yeni katılan 180 öğrenci kardeşimizin velileri ile protokol olarak Vakıf Onursal Başkanı Sn. Cahit Kocaömer, Tevdak Başkanı Sn. Erol Demirdöven, Kabataş Mezunlar Derneği Başkanı Sn. Ümit Pınaroba, Okul Aile Birliği Başkanı Günsel Okumuş ve Kabataşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nabi Cücük yer aldılar
Şehitlerimiz için saygı duruşu ile hep birlikte söylenen İstiklal Marşı sonrasında söz alan müdürümüz Sn. Uğur Açıkgöz de özetle:” Kabataş Erkek Lisesi Türkiye’nin eğitimde öncelikli okullarından biri olduğu gibi sosyal faaliyetlerde de yine öne çıkan okullarından biridir. Siz velilerin de çocuklarınızı burada tesadüfen okutmadığınızı biliyorum. Kabataş Erkek Lisesi, Atatürk’ün bize gösterdiği çağdaş eğitim ilkelerinden bugüne kadar sapmamıştır, bugün de bunun teminatını sizlere veriyorum. Böyle öğrenciler yetiştirip bize gönderdiğiniz için size teşekkür ederim.” Diyerek konuşmasını sonlandırdı.
Kabataşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nabi Cücük de “ Bugün okulumuzu kazanarak gelen öğrencilerimizin rozetlerini takarak Kabataşlı olduklarının tescillendiği gündür.” Diyerek velilerden çocuklarının okullarını bitirene kadar takipçileri olmalarını istedi. Sonra sırası ile Sn.Günsel Okumuş, Sn.Erol Demirdöven, Sn.Cahit Kocaömer de konuşmalarını yaptılar, folklorcuların gösterisi sonrasında tören öğrencilerin rozetlerini takmaları ile sone erdi.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...