KABATAŞ’IN İLK KIZ MEZUNLARI
15.YIL ANI PLAKETLERİNİ ALDI

Her yıl Derneğimiz tarafından yapılan “29 Ekim Cumhuriyet Balosu” ve”15.Yıl Anı Plaket Töreni” bu sene aynı tarihlerde Van’da yaşanan deprem ve Güneydoğu’daki şehit haberlerinin ardından Aralık ayı içerisinde yapılmak üzere ertelenmişti. İçlerinde okulumuzun ilk kız mezunlarının da bulunduğu 1996 mezunlarımız 17 Aralık Cumartesi günü Feriye Lokantası’ında yapılan görkemli ve eğlenceli dolu gecede “15.Yıl Anı Plaketleri”1ni aldılar. Kabataş’ta bir ilki gerçekleştirmenin verdiği onur ve gururla Anı Plaketleri”ni büyük bir çoşkuyla aldılar.
“15.Yıl Anı Plaket Tören Yemeği”nde açılış konuşmasını Derneğiminiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nabi Cücük, sonrasında ise Okul Müdürümüz Sn. Uğur Açıkgöz yaptı.
Gecenin programında ilk olarak Jülide Yazıcı (Saksafon), İlker Dikme (Gitar), Su Parlak (Vokal), Orhun Başer (Gitar) ve İrem Şen’den (Yan flüt) oluşan okulumuz müzik grubu yer aldılar. Muhteşem performansları ve seçtikleri repertuarla dinleyenleri mest etmeyi başardılar. Daha sonra okulumuz 2003 mezunu ve 3 ay once çıkardığı albümüyle piyasalara yeni giren içimizden bir ses Enver Yanık gitarıyla hem albümünden hem de güncel pop şarkılarıyla dinleyenleri çoşturdu.
Daha sonra başlayan “Anı Plaket Töreni”nde gruplar halinde sahneye çıkan 1996 mezunları “15. Yıl Anı Plaketleri”ni sırasıyla Kabataşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nabi Cücük, Okul Müdürümüz Sn. Uğur Açıkgöz ile dönem öğretmenlerimizden ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Ahmet Aytekin hocamız, bu sene emekli olan Fizik öğretmenimiz Sn. Cumhur Işın, Okul Müdür Başyardımcımız Sn. Emmeti Akanpınar, okulumuz dönem öğretmenlerinden Canan Şensöz ile Derneğimiz Yönetim Kurulu üyelerimiz vermişlerdir.
Mezuniyetlerinden15 yıl sonra okulumuz içinde yeniden olabilmek ve dönem arkadaşlarıyla sohbet edebilmek imkanı sağlayan 1996 mezunları, sahnedeki grubunun şarkıları eşlik ederek pisti boş bırakmadılar.
Gecenin son bölümünde DJ eşliğinde, latin dansları, zeybek, halay gibi bir çok yörenin danslarını ederek gönüllerince eğlendiler.
Geceye yurt dışında olduklar ıiçin katılamayan Hande Hamza Çebi ve Elif Esra Gültekin’in plaketleri ailelerine verildi.
96 mezunlarının keyifli ve eğlence dolu geçirdiği bu gece için emek gösteren başta Yönetim Kurulu Üyeleri olmak üzere herkese teşekkürlerimizi sunarız.
                                                                                                 ÖZNUR HORUZOĞLU (1996)  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...