2011’İN SON “DOSTLAR KAHVESİ”NDE
BOZA İÇEREK TOMBALA OYNADIK

Sekiz seneden beri her ayın son Pazar günü yapmakta olduğumuz açık büfe kahvaltımız “Dostlar Kahvesi”ni bu ay 24 Aralık 2011 Pazar günü yaptık.
Her ayın son “Dostlar Kahvesi”nde olduğu gibi bu sefer de yeni yılı kutlama şenliği olarak geçen açık büfe kahvaltımızda yine boza içerek tombala oynadık.
Bu ayın “Dostlar Kahvesi” katılımcıları arasında her zaman Kabataş mezunu olmakla gurur duyan Beşiktaş Spor Kulübü’nün efsane başkanı Süleyman Seba ağabeyimiz de vardı.
Bir gece önce başarılı şekilde geçen “Cumhuriyet ve Atamızın Sevdiği Şarkılar” konserinde bizlerle birlikte olan okul müdürümüz Sn. Uğur Açıkgöz de erken saatlerden itibaren kahvaltıya katılarak yanımızda oldu ve Süleyman Seba ağabeyimiz ile beraber tombala çekilişine katıldı. Yine genç mezunların çoğunlukta olduğu “Dostlar Kahvesi “ yılın son kahvaltısı olması sebebiyle bir hayli kalabalıktı.
Açık büfedeki yiyeceklerin tükenmesine yakın ortaya sürpriz olarak çıkan bozaya da büyük rağbet oldu. Tombalanın çekilişini de vatani görevini yapmakta olan ve izinli olarak aramızda bulunan Aras Mutlu giydiği Noel Baba kıyafeti ile yaptı. Tombalada kazananların hediyeleri ise Milli Piyango’nun yılbaşı çekilişi biletleri oldu.
Havanın mevsim şartlarının üstünde olması katılımcıların kahvaltı sonunda kahvelerini bahçede içmelerine olanak sağladı. 2011 yılının son “Dostlar Kahvesi”ne katılan Kabataşlılar, 2012’nin ilk Dostlar Kahvesi için “seneye buluşmak üzere” esprisini yaparak vedalaştılar.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...