FOTOĞRAFÇILIK KULÜBܒMÜZ
“KABATAŞ’IN EN GÜZEL FOTOĞRAFINI NEDEN SİZ ÇEKMEYESİNİZ?”
SLOGANIYLA İLK KURSUNU 25 MART’TA AÇTI

Kabataşlılar Derneği tarafından yeni kurulan Fotoğrafçılık Kulübü 25 Mart Pazar günü yapılan Dostlar Kahvesi etkinliği sonrasında ilk kursunu açarak 4 hafta sürecek eğitime başladı.
“Kabataş’ın en güzel fotoğrafını neden siz çekmeyesiniz?” sloganıyla yola çıkan Fotoğrafçılık Kulübü’nün açtığı Temel Eğitim Kursu’nda, dersleri Kabataş Erkek Lisesi mezunu Kamer Akşahin ve Gökhan Çelem vermektedirler.
Okulumuz 1987 mezunu Kamer Akşahin reklam ajansı yöneticiliği yapmaktadır. Fotoğrafçılığa İFSAK’da başlayan Akşahin, çeşitli fotoğrafçılık sergilerinde yer almıştır.
Yine okulumuz 1997 mezunu Gökhan Çelem de çeşitli gazetelerde foto muhabirliği yapmıştır ve “Artı 90” adlı stüdyonun sahibi olarak iş hayatına devam etmektedir.
Kabataş mezunu her iki eğitmen kardeşimiz de birlikte anlattıkları ve 4 hafta sürecek temel eğitim kursunda fotoğrafçılığı hobi edinmiş Kabataşlılar ile aile bireylerini eğittikten sonra yapacakları uygulamalarda çekilen “Kabataş“ konulu resimlerden oluşacak bir sergi açacaklardır.
Kursun ilk günü seneler sonra yine okul sıralarına oturan Kabataşlılar ile aile bireylerinden oluşan katılımcılar, Kabataşlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı H. Anıl Cansızoğlu’nun açılış konuşması sonrasında kendisinin de katılımıyla eğitime başladılar.
“Kabataş” konulu çekecekleri fotoğraflardan oluşacak sergiyi merakla beklerken arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz.  

 

       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...