KASIM AYI DOSTLAR KAHVESİ’NE 2003 MEZUNLARI EV SAHİPLİĞİ YAPTILAR

Her ayın son Pazar günü yapmakta olduğumuz “Dostlar Kahvesi” adlı açık büfe kahvaltımızı Kasım ayının 25’inde bu sefer 2003 yılı mezunlarımızın ev sahipliğinde yaptık. Bu kahvaltımıza haftanın anlamına uygun olarak “ Tüm Emekli Öğretmenlerimizde” davetliydiler.
2003 mezunlarımızın organizasyonunu Aras MUTLU ve yine 2003 mezunu nişanlısı Dernek Eski Genel Sekreterimiz Zeynep Pınar KIRAN üstlenmişti. Kahvaltı sabahı arkadaşları adına otomobiline bütün yiyecekleri yüklenmiş olan Aras erkenden okula gelmişti, onu kısa süre sonra Zeynep Pınar Kıran ve diğer 2003’lüler takip ettiler. Mutfağa taşınan yiyecekleri yapılan iş bölümü sonrasında büyük bir lokantanın mutfağı görüntüsüne soktular. Peynirler tabaklara yerleştiriliyor, tepsilere simit, poğaça ve ekmekler diziliyor, börekler kesiliyor, salata ve domatesler soyulup tabaklara diziliyordu. Hazırlanan yiyecekler yemekhaneye taşındıktan sonra servis saatimiz olan 11:00’de yemekhanemizde oturulacak yer kalmamıştı.
Aras Mutlu’nun tüm Kabataşlılar adına bizlerle o günü paylaşan öğretmenlerimize yönelik yaptığı teşekkür konuşmasının ardından kahvaltımıza başladık. Tüm öğretmenlerimize yetiştirdikleri öğrencileri tarafından servisleri yapıldı. Onlarda bizi yıllara inat şevkatle bağırlarına bastılar.
Sonbaharın son günlerine gelmemize rağmen havanın dışarıda oturacak kadar güzel olması sebebiyle kahvaltısını bitirenler hemen bahçeye çıktılar. Ev sahibi olan dönemlere verilen” Teşekkür Madalyonları” Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Hasan Anıl Cansızoğlu ve emekli öğretmenlerimiz tarafından tarafından 2003 mezunlarına takıldı ve anı fotoğrafları çekildikten sonra bir sonraki ayın Dostlar Kahvesinde buluşulmak üzere dağıldık. Teşekkürler 2003 mezunlarımızdan Aras Mutlu, Zeynep Pınar Kıran, Serhat Koca, Abdülkadir Uzun, Serkan Ahmetoğlu, Evren Erdoğdi, Ömer Güleryüz, Gamze Yılmaz, Emrah Anakök, Burşem Ege, İlker Türkoğlu, Emrah Eray, Merve Sezer, Yusuf Umut Yücel, Serap Aslanoğlu, Gökay Özger, Elif Tunçel, Ali Osman Kayaaslan, Aybike Örük, Dicle Deniz, Elif Can, Seray Özsoy , Faruk Sönmez, Müge Erbay Yılmaz, Leyla Aybirdi’ye teşekkürlerimizi sunarız.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...