2012 YILININ SON “DOSTLAR KAHVESİ”NDE EV SAHİPLİĞİNİ 1994 MEZUNLARIMIZ YAPTILAR

On seneden beri her ayın son Pazar günü yapmakta olduğumuz “Dostlar Kahvesi” 'nin bu yılki son organizasyonunu 30 Aralık 2012 pazar günü 1994 mezunlarımızın ev sahipliğinde yaptık.
Her ay gönüllü bir dönemin ev sahipliğini üstlendiği “Dostlar Kahvesi” yapılan sürprizler ile adeta dönemler arası bir yarışma haline geldi.
1994 mezunlarımız da yaptıkları bu etkinlikte mangalda sucuk servisi ve kendi yaptıkları melemen çıtayı bir kademe daha yukarıya taşıdılar.
On beş gün önceden kahvaltı organizasyonuna başlayan Öztürk Akar, Mutlu Yorulmaz, Aydın Uz ve Serkan Ersöz işe öncelikle diğer kahvaltılardan daha özel bir gün olması için dönem arkadaşları arasında fikir üretimine başladılar.
Yapılan değerlendirmeler sonrasında Fatih Kandemir ile Mesut Yalçınkaya’nın 500 kişilik dev melemen ve Cihan Çavuş ile Mesut Yalçınkaya’nın yapacakları mangalda sucuk-ekmek finale kaldı.
Dönem daveti olur da o döneme ait anı resimleri ile okul günlerini anmak olmaz mı? Serkan Ersöz ile Öztürk Akar da topladıkları okul dönemi resimlerinin dev perde de kahvaltı boyunca barkovizyon ile gösterilmesini sağladılar.
Sabah saat 09:00'da okulda buluşan 1994 mezunları Mehmet Dilbaz, Hayati İskender, Serkan Gülçiçeği, Erdem Yılmaz, Aydın Uz, Cihan Çavuş, Seçkin Sezer, Erdoğan Kaygun,Burak Beytekin, Emin Gökçe Gözoğlu, Ersen Canseven, Cumhur Karabulut, Serkan Mecit, Volkan Kütük, Barış Sarmusak, Timuçin Taylan, Cem Ergenç, Serkan Bayer, Gökhan Berberoğlu, Öztürk Akar, Mutlu Yorulmaz, Serkan Ersöz, Mahir Demir Göktaş, Serhat Ulu, Tarkan Baydar ve Cihan Çavuş aralarında yaptıkları işbölümü ile kısa sürede tepsileri doldurarak büfeye taşıdılar, kahvaltı süresince de bütün katılımcıların tabaklarına tek tek servis yaptılar. Büyük ilgi gören kahvaltı saat 11.00 de başladı ve tam bir buçuk saat süren açık büfe sırası devam etti.
Saat 13.30 a kadar süren kahvaltı sonrasında 1994 mezunlarımız okul müdürlüğü lojmanı önünde toplanarak teşekkür madalyonlarını almak için yapılan törene katıldılar. Kahvaltıda yapılan ev sahipliğinin anısına Kabataşlılar Derneği tarafından verilen teşekkür madalyonları kahvaltımıza katılan öğretmenlerimiz ile Kabataşlı ağabeyleri tarafından takıldı.
Ahmet hocamızın rehberliğinde hep beraber “üçlüler” çekildi, meşaleler arasında bütün sahil “kırmızı-siyah Kabataş” sesleri ile inledi.
Ailelerin de katıldığı toplu anı resimleriyle kahvaltı ölümsüzleştirildi. Bu arada Aybars Turan, H. Volkan Savaş, Muhammed Tuncay Çimen, Nurettin Sağırkaya, Ayhan Demir Alpaslan ve Barış Genç de 1994 lülerin etkinliğine katkıda bulunmuşlar fakat işleri sebebiyle kahvaltıya katılamamışlardı.
Biz de emeği geçen bütün 1994 mezunlarımıza gerçekleştirdikleri örnek ev sahipliği için teşekkür ediyoruz.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...