OCAK AYI “DOSTLAR KAHVESİ”NİN EV SAHİPLİĞİNİ 2007 MEZUNLARIMIZ YAPTI

Her ay bir mezuniyet döneminin ev sahipliğini üstlendiği “Dostlar Kahvesi”nin Ocak ayında da ev sahibi 2007 mezunlarımız oldu.
Okuldaki öğrencilik yıllarından itibaren Kültür Festivali organizasyonları ile etkinlik çalışmalarına başlayan 2007 mezunlarımız, daha sonra da aktif çalışmalarına Kabataşlılar Derneği içindeki organizasyonlarda devam ettiler.
Geçmiş dönemlerdeki Kabataşlılar Derneği yönetim kurullarındaki ağabeyleri tarafından çalışkanlıkları ile “tayfa” olarak adlandırılan 2007 mezunlarımız, Ocak ayının son pazarı olan 23 Ocak günü sabahın erken saatlerinden itibaren kantin mutfağındaki yerlerini almışlardı. Rekor denebilecek geniş katılımları sayesinde yapılan iş bölümü ile kısa sürede yiyecekleri dizerek hazırladıkları tepsileri açık büfeye taşıdılar.
Büfenin arkasındaki 2007’lilerin “Afiyet Olsun” sözleriyle birlikte tabaklar dolmaya başladı. Aynı gün Kabataş Erkek Lisesi Mezunları Derneği’nin Hamdi Saver salonunda yapılacak genel kurulu sebebiyle oraya katılacak ağabeylerimiz de bizimle kahvaltıdaydılar. Okulun yarı yıl tatilinde olması sebebiyle bu kahvaltıda öğrenci kardeşlerimiz yoktular.
Bol resim çektirerek günün anısını ölümsüzleştiren 2007 mezunu kardeşlerimiz günün anısına verilen madalyonlarını da takarak hem birbirlerine takıldılar hem de sık göremedikleri arkadaşlarıyla da hasret giderdiler.
Kahvaltı sonrasında havanın serin olması sebebiyle bahçeye çıkamayan katılımcılar okul kantininde de keyifli saatler geçirdiler.
Bize Ocak ayı Dostlar Kahvesi’nde ev sahipliği yapan 2007 mezunu kardeşlerimiz; Ayşe Dede, Esra Bozdemir, Tuğba Demiröz, Gamze Şahin, Nuran Çağlar, Başak Doğan, Attila Aydın, Bahadır Can Yavuz, Gökçe Altın, Zeynep Danış, Ayşegül Çavdarlı, Murat Yılan, Gamze Aytar, Doğa Duygu Uslu, Utku Manav, Emre Kocazeybek, Ezgi Toksan, Deniz Balkaş, Erman Gökçe, Zahide Sena Güneş, Burhan Büyükbayrak, Murat Damgacı, Abdullah Yılmaz, Tülay Polat, Emre Güler, Erdal Güneş, Özgün Gökoğlu, Barışcan Kara, Önder Bozyurt, Elif Fındıkoğlu, Ezgi Engin, Merve Doruk, İnci Yüksel, Bengi Alpaslan, Gönül Çavuşoğlu, Fatih Dinç, Yağmur Altınoluk, Esra Yılmaz, Yiğit Tüze,Ahmet Kurnaz, Ruşen Baran Yılmaz, Baki Sönmez, Özgür Zülfikaroğlu, Faruk Erkal, Yavuz Emre Yeşil, Emine Seda İzgi, Mert Gökkaya, Kadir Özmekik, Nilüfer Keleş’e teşekkürlerimizi sunarız.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...