NİSAN AYI DOSTLAR KAHVESİ’NİN EV SAHİPLİĞİNİ 1977 3 FEN E MEZUNLARI SINIFCA SAHİPLENDİLER

Her ayı bir mezuniyet döneminin üstlendiği Dostlar Kahvesi adlı açık büfe kahvaltımızın Nisan ayı ev sahipliğini bu sefer 3 Fen E 1977 mezunları sınıf olarak tek başlarına üstlendiler.
Okulumuz mezunları arasında belli dönemler veya sınıflar vardır ki, bunlar okuldan mezun oldukları günden itibaren birbirleri ile iletişimi kesmedikleri gibi sık sık da toplanarak birlikte olur ve etkinliklere imzalarını atarlar. Bu gruplardan 3 Fen E 1977 mezunları da her sene 23 Nisan ve sonrasındaki hafta içerisinde aileleri ile birlikte toplanarak bir etkinlik yapmayı gelenek haline getirmişlerdir.
Bu sene de Nisan ayı Dostlar Kahvesi’ne sponsor olmaya talip olan bu ağabeylerimiz 28 Nisan Pazar sabahı erken saatlerden itibaren okulumuz kantini mutfağında çalışmaya başladılar. Aralarında yaptıkları işbölümü ile getirdikleri simit, poğaça, börek, pide, yumurta, peynir,zeytin, salam, sucuk gibi yiyecekleri kısa sürede tepsilere dizerek açık büfenin üzerinde yer almalarını sağladılar. Çoğunun eşleri de beraber geldikleri için mutfakta onlar da hazırlıklara yardımcı oldular.
Havanın çok güzel olması sebebiyle kahvaltı tabaklarını dolduran katılımcılar hemen okulumuz sahilindeki bulabildikleri yerlere yerleşerek günün tadını çıkarttılar.
Kahvaltının sonuna doğru Kabataşlılar Derneği’nin teşekkürü olan anı madalyonlarını da yine misafir olan emekli öğretmenleri ve mezun ağabeylerinin elinden alan 3 Fen E 1977 mezunları okulumuz sahiline yanaşan bir tekneye binerek geleneksel eğlencelerine devam etmek üzere denize açıldılar.
Bize bu güzel Pazar sabahı yaptıkları güzel ev sahipliği için 3 fen E 1977 mezunu arkadaşlarımız Srrrı DURUKANOĞLU, Rızan GÜNELİ, N.Emre UTKU, Azmi ZÜLFİKAR, Sedat BULU, Osman ASLAN, Birol DEMİRCİOĞLU, Yıldırım BAYEZİT, Bekir ORMANCI, Hakan F. SÜMER, Işık GÜLER, Faruk GÜREREN, Cavit KÜNGÖR, Süleyman SUBAŞI, Fuat BİLGEN, Temel AKKAN, Gıyas AK, Erhan SANDIKÇILAR, Kemal BULUT, Efser TİMUR, Haluk ERSİN, Güngör BAŞARAN, Murat ŞİRİN, Serdar SAVAŞ’a teşekkür ederiz. Bu güzel günde son kez beraber olduğumuz ve bir hafta sonra da elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz Tamer YÜKSEKKSAYA için de 3 Fen E 1977 mezunu arkadaşlarımıza başsağlığı dileriz.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...