MART AYI “DOSTLAR KAHVESİ”NE 1996 YILI MEZUNLARIMIZ EV SAHİPLİĞİ YAPTILAR.

Her ayın son Pazar günü yaptığımız “Dostlar Kahvesi” adı altındaki kahvaltımızın 31 Mart Pazar günü ev sahipliğini 1996 mezunlarımız yaptılar. 1996 yılı mezunlarımız aynı zamanda Kabataş tarihindeki ilk kız mezunların olduğu dönem olması itibariyle özel bir dönemi temsil etmekteydiler.
Her ay bir mezuniyet döneminin ev sahipliğini yaptığı Dostlar Kahvesi’nde 31 mart günü de havanın çok sıcak ve güneşli olmasını değerlendirerek küçük çocuklar, bebekler yani ağırlıklı olarak ailelerinde yer alması hepimizi çok sevindirdi.
Sabahın erken saatlerinde Kabataşlı ilk kız mezunlarımızın çoğunluğunu teşkil ettiği 1996 mezunlarımız hazırlıklar için mutfaktaki yerlerini aldılar. Her dönem için bir hizmet yarışı haline gelen kahvaltılarımızda 1996'lılar tüm hamaratlıklarını konuşturdular. Kahvaltıya alınacakların listesini aralarında paylaşan 1996 mezunlarımız mutfakta da çalışmak üzere Çiğdem Öktem Onaran, Arif Saraçoğlu, Fatin Erol, Aylin Çamlıbel, Sari İbrahim, Yasemin Yaman, Canan Özalp Kayım, Yeliz Dural Arslan, Serap Akaltun Ayiş, ve Öznur Horuzoğlu’nu seçmişlerdi.
Kahvaltının başlangıç saati olan 11.00’de 1996 yılı mezunları adına Sn.Asaf Saraçoğlu dönem konuşması yaptı ve kahvaltı başladı. Yoğun katılımın gözlendiği organizasyonda yatılı Kabataşlı Kardeşlerimiz, her dönemden Kabataşlılar ve aileleri ile Emekli Öğretmenlerimizin hep beraber olduk. Havanın güzel olmasını fırsat bilerek okul sahilinde kahvaltı sonrası çocukların koşuşturmaları görülmeye değerdi. Kahvaltıyı içilen kahvelerle bir "Dostlar Kahvesi" organizasyonun daha sonuna gelindi.
1996 mezunlarımız Keşhane’nin önünde bir araya geldiler ve günün anısı olan madalyonlarını emekli öğretmenlerimizin elinden aldılar. Gün 1996 mezunlarının “Kabataş” üçlüleri çekmesi ve yıllar sonra toplu çektirdikleri anı fotoğrafları ile son buldu. Bize de bu güzel günü yaşatan 1996 mezunlarımızın herbirine ayrı ayrı teşekkür etmek kaldı.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...