YAZ TATİLİ ÖNCESİNDE MAYIS AYI DOSTLAR KAHVESİ’NE
EV SAHİPLİĞİNİ 1993 YILI MEZUNLARIMIZ YAPTILAR

Her ayın son Pazar günü yapmakta olduğumuz ve bir mezuniyet döneminin ev sahipliğinde yapılan “Dostlar Kahvesi” ne Mayıs ayında 1993 yılı mezunlarımız çok iddialı bir büfe kurarak sahip çıktılar.
Yaz tatiline çıkmadan pilav günümüzden önceki hafta sonu olan 31 Mayıs günü için 1993 mezunlarımızdan organizasyona aday olan Kerem Parlakçakıl, Hasan Yasin Şişman ve Murat Altınsoy hazırlıklara bir ay öncesinden başladılar. Öncelikle daha önce yapılmamış bir büfe kurabilmek için günlerce facebook’ta yazıştılar, birbirlerine danıştılar durdular. Sonunda 31 Mayıs Pazar gününe gelindiğinde Kantinin önüne yanaşan arabalardan mutfağa koli koli yiyecek ve içecekler taşındı ve hemen işbölümü yapılarak tepsilere yerleştirildi.
Mutfak hazırlıkları bitirildikten sonra havanın çok güzel ve sıcak olması sebebiyle içerideki masaların hepsi sahile kantinin önüne taşındı, “Karanlığı Ezenlerin Lisesi” yazılı 25 metrelik dev bayrak da okulun çatısı ile sahildeki korkuluklar arasında gerilerek büyük bir gölgelik yaratıldı.
Sıra büfenin hazırlanmasına geldiğinde sürprizler de ortaya çıkmaya başladı. Önce bir köşeye gözleme tezgâhı kurularak başına da profesyonel gözleme ustaları geçirildi. Yanına meşrubat, bitkisel çay, kahve ve çikolata dağıtacak standlar yerleştirildi. Açık büfenin başyemeği ise pastırmalı, yumurtalı omlet de yerini almıştı. İçinde ev yapımı Amerikan Salatası bile bulunan yiyecekler de sofraya yerleştirildiler. Kahvaltı o kadar boldu ki, artan yiyecekler de okulda kalmakta olan yatılı kardeşlerimiz arasında bölüştürüldü.
Tepsilerini bu özel yiyeceklerle dolduran Kabataşlılar, öğretmenlerimiz ve eski mezunlarımız ağabeylerimiz, keyifli saatler geçirerek bu güzel havada okulumuzda olmanın keyfini yaşadılar. Mezunlarımızdan Alişan Birlik ağabeyimiz de kendi yazdığı romanını imzalayarak isteyenlere dağıttı.
Ev sahibi olan 1993 yılı mezunlarımıza Kabataşlılar Derneği’nin teşekkürü olarak verdiği madalyonlar törenle takılarak toplu anı fotoğrafları çekildi. Yeni sezonda tekrar buluşmak dileğiyle dağıldık.
Bize bu güzel günü yaşatan 1993 yılı mezunlarımıza teşekkür ederiz. Teşekkürler, Cem Başaran, Serkan Ateş, Cenk Padel, Mehmet Ali Sarı, Tuncay Gündoğan, Hüseyin Göçek, Selamet Mete, Hakan Özyürek, Cenk Maydos, Gürhan Koç, Cenk Yalçın, Serdar Serhatlı, Cumhur Özkan, Yunus Baştan, Bülent Keleşoğlu, Aykut Alemdar, Gökçe Solter, Gültekin Barbaros, Kemal Baş, Arif Baydoğan, Devrim Ergin, Erdi Ceyhan , Mahmut Yalvaç, Aziz Alper Başaran, Musa Gönültaş, Muhammet Akbaş, Orhan Soylu, Oğuzhan Kara, Ali Yazıcı, Murat Karamızrak, Ramazan Menteşe, Yılmaz Özcan, Serrhan Samrıoğlu, Serkan Tanrıkulu, Deniz Esen, Şahin Gürkan, Kudret Meriçli, Yaşar Karan, Serhat Yücel, Suat Demirtaş, Barış Gökberi, Hakan Üstündağ, Anıl Erk Yılmaz, Faruk Hacıbayramoğlu, Hasan Yasin Şişman, Murat Altınsoy, Kerem Parlakçakıl, Anıl Cansızoğlu, Mujrat Çoban, İsmail Ülkebaş….teşekkürler.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Tüm etkinliklere dönmek için tıklayın...