92. YIL CUMHURİYET BALOSU 2015


Kabataş Erkek Liseliler Derneğinin Geleneksel Cumhuriyet Balosu Feriye Kültür Sitesinde yapıldı. Gecede 2000 yılı mezunu 44 Kabataşlı 15.Yıl Mezuniyet Plaketini aldı. Balomuz Dernek Başkanımız Sn.Hasan Anıl Cansızoğlu'nun açılış konuşmasıyla başladı.

Kabataş Erkek Lisesi adına Müdür Yardımcımız Sn.Hüseyin Mısırlıoğlu, Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı adına Başkanımız Sn. Alper Kuş, 2000 yılı mezunları adına 3 mezunumuz ve 1941 yılı mezunumuz Selahattin Alaca'nın konuşmalarıyla devam etti. Cumhuriyetimizin 92.Yaş pastası çoşku ile kesildi.

2000 yılı mezunu 44 Kabataşlı kardeşimiz plaketlerini aldıktan sonra gecemiz müzik ile sona erdi. Gecemize katılarak bizleri onurlandıran Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı Başkanı Alper Kuş ve kıymetli eşine, Kabataş Erkek Lisesi Müdür Yardımcısı Hüseyin Mısırlıoğlu'na, Kabataş Erkek Lisesi Okul Aile Birliği Başkanımız Sn. Nermin Özboyacı'ya, KEL Mezunlar Derneği Başkanımız Sn. Cevat Ongun'a, Derneğimiz Eski Başkanlarından Sn. İlhan Orhun'a, KEL MEzunlar Derneği Eski Başkanlarından Sn. Akdağ Saydut ve kıymetli eşine, Emekli Okul Müdürlerimiz Sn. Korel Haksun ve Uğur Açıkgöz ve kıymetli eşine, 2000 yılı mezunlarımız ve kıymetli eşlerine, Kabataş Erkek Liseliler Derneği Üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız.  

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

Anasayfa'ya dönmek için tıklayın...