BJK-KABATAŞ VAKFI MÜTEVELLİ KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI


Beşiktaş Jimnastik Kulübü- Kabataş Erkek Liseliler Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfının ( BJK KABATAŞ VAKFI ) ilk Mütevelli Heyeti toplantısı Feriye Kültür Merkezi Yerleşkesinde yapıldı.

Vakıf Geçici Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Anıl Cansızoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Cansızoğlu; BJK ve Kabataş Camialarının bu iradeyi oybirliği ile kendilerine veren camialarının Genel Kurullarına ve bu süreci açık iletişim ile kararlılıkla sürdüren Yönetim Kurullarına teşekkürü ardından BJK-Kabataş Vakfı’nın her iki camianın geleceğe bırakacağı eğitim, kültür ve sağlık yatırımlarının miladi olduğunu belirtti. Vakfın her iki camianın tarihi değerlerine yakışan sorumluluğun farkında olarak, üzerine düşen çalışmayı en kısa sürede hayata geçireceğine olan inancını dile getirdi. Divan Kurulu’nun Erdal Dumanlı, Aydın Uz ve Kayhan Turan’dan oluşmasının ardından Mustafa Kemal ATATÜRK ve aziz şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile gündeme geçildi. Gündemde sırasıyla;
Geçici Yönetim Kurulunca hazırlanan Vakıf İç Çalışma Yönetmeliği,
Geçici Yönetim Kurulunca hazırlanan “Vakıf Beş Yıllık Yol Haritası Planı”nı görüşülerek kabul edildi.

Vakıf Yönetim ve Denetim Organları asil ve yedek üyelerin seçimi yapıldı. Seçim sonuçlarına göre Yönetim Kurulu Asil Listesi:
Fikret ORMAN ( Başkan),
Hasan Anıl CANSIZOĞLU ( Başkan Yardımcısı )
Ahmet Nur ÇEBİ,
Aydın UZ,
Ahmet ÜRKMEZGİL,
Şükrü GENÇ,
Umut GÜNER,
Can TABAKOĞLU,
Tevfik YAMANTÜRK,
Murat HAZİNEDAR,
Kayhan TURAN

Yönetim Kurulu Yedek Listesi
Hüseyin Kubilay SALİHVATANDAŞ,
Emre KOCADAĞ,
Mehmet Emin HİTAY,
Hakan ÖZKÖSE,
Erşan ATEŞ

Denetim Kurulu Asil ListesiDenetim Kurulu Asil Listesi
Erdal DUMANLI,
Azmi HAMZAOĞLU,
Rıdvan AKAR

Denetim Kurulu Yedek Listesi
Ahmet AKBALIK,
Erdal KARACAN ‘dan oluştu.

Dilek ve temenniler sırasında da vakfın dünya'da ve ülkemizde örnek bir kurum olacağına olan inanç ve yapılması gerekli eylem planı konusunda görüşler paylaşıldı ve BJK KABATAŞ EĞİTİM VAKFI ilk kurucu mütevelliler kurulu toplantısı sona erdi.

 

 
 
       
 

Anasayfa'ya dönmek için tıklayın...