Derneğimiz            
 
 

KABATAŞ GÜNDEMİ

 

KABATAŞLILAR OKULLAŞMA KONUSUNDAKİ SORULARINIZI BEKLİYORUZ

BJK KABATAŞ VAKFI’NIN kuruluş senedi imza töreni sonrası Kabataş Erkek Lisesi Camiamızdan gelen çok sayıda destek, teşekkür ve katkı mesajlarıyla mutlu olduk, güç bulduk.

1956 yılı mezunlarımızdan 2012 yılı mezununa kadar geniş bir Kabataş temsilinin yer aldığı Yönetim Kurulumuz, her dönemden üyemizin temsil edildiği Genel Kurulumuzdan aldığı yetki ile yıllardır özlemi duyulan bir okullaşma projesini artık düşünmek yerine hayata geçirmekle ilgili ilk adımı atmıştır.

Bu projemiz her adımıyla camiamızla paylaşılmış ve destek görmüştür. Yönetim anlayışımız gereği bugüne kadar bütün faaliyetlerimizi camiamızın ortak değerlerine uygun ve şeffaflık içerisinde hayata geçirdik. Buna rağmen gerek hayat yorgunluğu, gerek kişisel öncelikleri, gerek zaman ve lokasyon uzaklığı nedeni ile “okullaşma “ projemizden habersiz kalan camiamızın tüm sorularını tek seferde cevaplamak adına tüm Kabataşlıların sorularını 20 Nisan 2015 tarihine kadar konu bölümüne OKULLAŞMA yazarak dernek@kabataslilar.org.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Böylelikle yer ve zamandan bağımsız en büyük kitleye ulaşarak tüm sorularımıza cevap bulma imkânımız olacağını planlamaktayız.

Konuyu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.

Kabataş Erkek Liseliler Derneği
Yönetim Kurulu